WordPress Tema

WordPress Dünyanın en çok kullanılan web altyapısıdır. Bu altyapıyı kullanarak kişisel, kurumsal veya projenize göre WordPress Temalar geliştiriyorum.

Web Tasarım

İstediğiniz özelliklerde minimalist ve flat tasarım çizgilerinde, modern, responsive, web tasarımlar ile çözümler sağlıyorum.

WordPress Danışmanlık

WordPress’te yeniyseniz ve yardım lazım ise sizlere sahip olduğum bilgilerle ve gerektiği durumda skype ile birebir destek sağlıyorum.

Web Danışmanlık

İnternet hizmetleri bilmeyenler için karışık olabilir. Hosting, Reklam, İstatistik ve Diğer konularda desteğe ihtiyacınız olduğunda yanınızdayım.

WordPress e-Ticaret

Sahip olduğum temalar ve edindiğim tecrübeler ile sizlere WordPress ile e-Ticaret çözümleri sunuyorum ve sürekli destek sağlıyorum.

Site İstatistik Analiz (UX)

İstatistikleri inceleyip ve buna bağlı analiz yaparak sitenizin daha verimli biçimde insanlara nasıl ulaşabileceğini çözüp size sunuyorum.

WordPress Eklentiler

WordPress için binlerce eklenti vardır. Bu eklentiler içerisinde işiniz veya projeniz için çözümleri bulmak ve kurmak için yardımcı olabilirim.

WordPress SEO

WordPress için yüzlerce SEO çözümü bulunuyor. Sizin için uygun bir çözümün bulunması, kodlanması veya kurulması gibi konularda danışmanlık sağlıyorum.

WordPress’e Geçiş

Var olan sisteminizden WordPress geçmek için desteğe ihtiyacınız olduğunda yanınızdayım. Kullandığınız her türlü sistemden WordPress’e geçebilirsiniz.